| Zahraničí

Lama Ole Nydahl v polské Vratislavi

Srdečně vás zveme ve dnech 7.–9. dubna 2017 do polské Vratislavi na víkendový kurzlamou Olem Nydahlem, kde si budete moct vyslechnout přednášky o buddhismu, přijmout buddhistické útočiště, zeptat se na otázky o meditaci či buddhismu a setkat se s buddhisty z Polska a okolních zemí.

Program
Páteční program zahájí ve 20 hod. přednáška některého z učitelů buddhismu Diamantové cesty. V sobotu od 13 a 18 hod. a v neděli od 12 hod. bude učení předávat lama Ole Nydahl. Přednášky budou vedeny v anglickém jazyce s překladem do dalších jazyků prostřednictvím FM rádia.

Místo konání
Kurz bude probíhat ve sportovní Hale století (pol. Hala Stulecia, ang. Centennial Hall, na adrese ul. Wystawowa 1), která byla postavena v letech 1912-1913 ke stému výročí vítězství nad Napoleonem v bitvě u Lipska. V roce 2006 byla zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO. Vratislav (pol. Wrocław) je čtvrté největší a jedno z nejstarších měst Polska.

Podrobnější informace
kurs.buddyzm.pl

Kurz pořádá polská organizace buddhismu Diamantové cesty linie Karma Kagjü.


Tenovice Retreat Center Closed

Vážení přátelé, areál těnovického retreatového centra, včetně stúpy, je do 31. 7. zcela uzavřen. Děkujeme, že to respektujete, a těšíme se, že nás navštívíte...
Blog »