Brno
meditační centrum

Trtílkova 18
61200, Brno

Tel.: +420 608 976 105, +420 733 756 987,
Email: brno@bdc.cz

Více info »

České Budějovice / Vyhlídky
meditační centrum

Vyhlídky 19
373 71, Jivno

Tel.: 420 739 063 950, +420 608 101 108, +420 720 704 081
Email: vyhlidky@bdc.cz

Více info »

Český Těšín
meditační centrum

Na Horkách 1122/33
Jak se k nám dostat / How to get there (pdf)
737 01, Český Těšín

Tel.: +420 737 630 591, +420 604 607 181, +420 739 443 115
Email: ceskytesin@bdc.cz

Více info »


Děčín
meditační centrum

Prokopa Holého 139/21
405 02 , Děčín

Tel.: 725 847 781, 723 883 544, 732 989 404
Email: decin@bdc.cz

Více info »

Jihlava
meditační centrum

Brněnská 35
586 01, Jihlava

Tel.: +420 773 057 108, +420 734 335 269,
Email: jihlava@bdc.cz

Více info »

Jilemnice
meditační centrum

Valdštejnská 68
514 01 , Jilemnice

Tel.: +420774096473, +420732121125,
Email: jilemnice@bdc.cz

Více info »


Karlovy Vary
meditační skupina

Jaltská 15
360 01 , Karlovy Vary

Tel.: 420602627120, +420777712677,
Email: karlovyvary@bdc.cz

Více info »

Kladno
meditační centrum

Váňova 664, 2. patro
272 01, Kladno

Tel.: +420737200863, +420776570735, +420733129381
Email: kladno@bdc.cz

Více info »

Klatovy
meditační skupina

kpt. Jaroše 110
339 01 , Klatovy

Tel.: 420776894966, 420724317562,
Email: klatovy@bdc.cz

Více info »


Kolín
meditační centrum

Kouřimská 20
280 02, Kolín 1

Tel.: +420775543433, +420777159714, +420721830991
Email: kolin@bdc.cz

Více info »

Liberec
meditační centrum

Soukenné nám.121/1, Palác Dunaj
460 01, Liberec

Tel.: +420 736 531 176, +420 603 240 708, +420 604 187 910
Email: liberec@bdc.cz

Více info »

Olomouc
meditační centrum

Dolní náměstí 16
779 00, Olomouc

Tel.: +420 724 136 713, ,
Email: olomouc@bdc.cz

Více info »


Ostrava
meditační centrum

Tyršova 1713/23
702 00, Ostrava 2

Tel.: +420 604 807 319, +420 733 266 303,
Email: ostrava@bdc.cz

Více info »

Pardubice
meditační centrum

Klášterní 54, vchod dvorem číslo 124, naproti kostelu
53002, Pardubice

Tel.: +420603527981, +420775012779, +420608708800
Email: pardubice@bdc.cz

Více info »

Plzeň
meditační centrum

Smetanovy sady 340/10
301 00, Plzeň

Tel.: +420724051765, +420775031212‬,
Email: plzen@bdc.cz

Více info »


Praha
meditační centrum

Na Maninách 17a
170 00, Praha 7

Tel.: +420 608 974 972, ,
Email: praha@bdc.cz

Více info »

Rožnov pod Radhoštěm
meditační centrum

Nerudova 2203
756 61, Rožnov pod Radhoštěm

Tel.: +420 604 203 136, +420 736 100 736,
Email: roznov@bdc.cz

Více info »

Šumperk
meditační centrum

M. R. Štefánika 1
787 01, Šumperk

Tel.: +420603344571, +420607572048,
Email: sumperk@bdc.cz

Více info »


Těnovice
meditační centrum

Těnovice 55
335 61 , Těnovice 55

Tel.: +420 603 174 594, ,
Email: tenovice@bdc.cz

Více info »

Teplice
meditační centrum

Štúrova 37
415 01, Teplice

Tel.: 725847781 Martin, 702902785 Radka, 702902797 Michael
Email: teplice@bdc.cz

Více info »

Troják
meditační centrum

Hošťálková 019
756 22, Hošťálková

Tel.: +420 608 963 983, +420731507398, +420604203136
Email: trojak@bdc.cz

Více info »


Trutnov
meditační centrum

Polská 173
541 01 , Trutnov

Tel.: 605/116 086, ,
Email: trutnov@bdc.cz

Více info »

Zlín
meditační centrum

Kvítková č.p. 119 (nad Kafírnou Zlaté zrnko)
760 01 , Zlín

Tel.: +420-604-299-685, +420-608-860-378,
Email: zlin@bdc.cz

Více info »