Benešov
meditační skupina

Benešov
257 41, Týnec nad Sázavou

Tel.: 777 910 429, 777 910 430,
Email: benesov@bdc.cz

Více info »

Beroun
meditační skupina

Košťálkova 1542
266 01, Beroun

Tel.: 723 784 999, 737 708 613,
Email: beroun@bdc.cz

Více info »

Blatná
meditační skupina

Dobšice 26
388 01, Blatná

Tel.: +420731466512, +420777625080,
Email: blatna@bdc.cz

Více info »


Brandýs nad Labem-St.Boleslav
meditační skupina

Martinov 315, Záryby
277 13, Záryby

Tel.: +420731063713, +420774092081,
Email: brandysnadlabem@bdc.cz

Více info »

Brno
meditační centrum

Trtílkova 18
61200, Brno

Tel.: +420 602 141 945, +420 608 976 105,
Email: brno@bdc.cz

Více info »

České Budějovice
meditační centrum

Sokolský ostrov 1
370 01, České Budějovice

Tel.: +420 721 550 027, +420724256526,
Email: ceskebudejovice@bdc.cz

Více info »


České Budějovice / Vyhlídky
meditační centrum

Vyhlídky 19
373 71, Jivno

Tel.: 420732542723, +420 608 101 108, +420724285031
Email: CeskeBudejovice-Vyhlidky@bdc.cz

Více info »

Český Těšín
meditační centrum

Na Horkách 1122/33
737 01, Český Těšín

Tel.: +420 737 630 591, +420 604 607 181, +420 739 443 115
Email: ceskytesin@bdc.cz

Více info »

Chomutov
meditační skupina

Lipská 2207
43001, Chomutov

Tel.: 733 726 368, 605747122,
Email: chomutov@bdc.cz

Více info »


Děčín
meditační skupina

Prokopa Holého 139/21
405 02 , Děčín

Tel.: 725 847 781, 775 866 150, 732 989 404
Email: decin@bdc.cz

Více info »

Dvůr Králové nad Labem
meditační centrum

Legionářská 563
54400, Dvůr Králové nad Labem

Tel.: 604 971 312, 604 509 977,
Email: dvurkralove@bdc.cz

Více info »

Frýdek - Místek
meditační skupina

Jiráskova 490
738 01, Frýdek - Místek

Tel.: +420 737 248 135, +420 774 494 811,
Email: frydekmistek@bdc.cz

Více info »


Hradec Králové
meditační centrum

Komenského 266
500 03, Hradec Králové

Tel.: +420 608 604 324, +420 605 239 081,
Email: hradeckralove@bdc.cz

Více info »

Jihlava
meditační centrum

Brněnská 35
586 01, Jihlava

Tel.: +420 724 924 426, +420 773 057 108,
Email: jihlava@bdc.cz

Více info »

Jilemnice
meditační centrum

Valdštejnská 68
514 01 , Jilemnice

Tel.: +420774096473, +420732121125,
Email: jilemnice@bdc.cz

Více info »


Jindřichův Hradec
meditační skupina

Sládkova 309/II
377 01 , Jindřichův Hradec

Tel.: 420608200117, ,
Email: jindrichuvhradec@bdc.cz

Více info »

Karlovy Vary
meditační skupina

Jaltská 15
360 01 , Karlovy Vary

Tel.: 420602627120, +420777712677,
Email: karlovyvary@bdc.cz

Více info »

Kladno
meditační centrum

Váňova 664, 2. patro
272 01, Kladno

Tel.: +420737200863, +420776570735, +420777569378
Email: kladno@bdc.cz

Více info »


Klatovy
meditační skupina

kpt. Jaroše 110
339 01 , Klatovy

Tel.: 420776894966, 420724317562,
Email: klatovy@bdc.cz

Více info »

Kolín
meditační centrum

Kouřimská 20
280 02, Kolín 1

Tel.: +420721830991, +420776873373,
Email: kolin@bdc.cz

Více info »

Kralupy nad Vltavou
meditační skupina

Přemyslova 304
278 01 , Kralupy nad Vltavou

Tel.: +420 724 588 489, ,
Email: kralupy@bdc.cz

Více info »


Liberec
meditační centrum

Soukenné nám.121/1, Palác Dunaj
460 01, Liberec

Tel.: +420 736 531 176, +420 603 240 708, +420 733 687 714
Email: liberec@bdc.cz

Více info »

Mnichovo Hradiště
meditační centrum

Masarykovo náměstí 30
295 01, Mnichovo Hradiště

Tel.: Jarda 777999722, Mirka 604604388,
Email: mnichovohradiste@bdc.cz

Více info »

Nagodzice
meditační centrum

ul. Różanka 108, Międzylesie, Polsko
57-530,

Tel.: +420 736 100 736 (CZ), +48 608 712 208 (PL),
Email: nagodzice@bdc.cz

Více info »


Nymburk
meditační centrum

Tyršova 172
288 02 , Nymburk

Tel.: +420728125944, 603 580 324, 723961457
Email: nymburk@bdc.cz

Více info »

Olomouc
meditační centrum

Dolní náměstí 16
779 00, Olomouc

Tel.: +420 724 136 713, +420 774 956 635,
Email: olomouc@bdc.cz

Více info »

Opava
meditační centrum

Matiční dům, Matiční ul. 2
746 01, Opava

Tel.: 737 909 420, ,
Email: opava@bdc.cz

Více info »


Ostrava
meditační centrum

Tyršova 1713/23
702 00, Ostrava 2

Tel.: +420 777 037 774, +420 737 269 326,
Email: ostrava@bdc.cz

Více info »

Pardubice
meditační centrum

Klášterní 54, vchod dvorem číslo 124, naproti kostelu
53002, Pardubice

Tel.: +420776046476, +420775012779, +420608708800
Email: pardubice@bdc.cz

Více info »

Písek
meditační centrum

Roháčova 2572 (budova bývalého Telecomu)
397 01, Písek

Tel.: 737 630 094, 603 189 912,
Email: pisek@bdc.cz

Více info »


Plzeň
meditační centrum

Smetanovy sady 340/10
301 00, Plzeň

Tel.: +420605446871, +420724051765, +420775213180
Email: plzen@bdc.cz

Více info »

Prachatice
meditační skupina

Pod Hradbami 78
38301, Prachatice

Tel.: +420 724 095 181, ,
Email: prachatice@bdc.cz

Více info »

Praha
meditační centrum

Na Maninách 17a
170 00, Praha 7

Tel.: +420732281477, ,
Email: praha@bdc.cz

Více info »


Přerov
meditační skupina

tř. 17. listopadu 279/20, Přerov
750 02, Přerov

Tel.: +420 732 911 295, +420 730 803 008,
Email: prerov@bdc.cz

Více info »

Příbram
meditační skupina

Václavské nám. 1
261 01, Příbram II

Tel.: +420603737992 - Petr, ,
Email: pribram@bdc.cz

Více info »

Prostějov
meditační centrum

Plumlovská 59
796 01, Prostějov

Tel.: +420774334510, ,
Email: prostejov@bdc.cz

Více info »


Rožnov pod Radhoštěm
meditační centrum

Nerudova 2203
756 61, Rožnov pod Radhoštěm

Tel.: +420 728 290 283, +420 608 963 983,
Email: roznov@bdc.cz

Více info »

Rýmařov
meditační skupina

Karla Schinzela 140/1
795 01, Rýmařov

Tel.: +420 603276522, ,
Email: rymarov@bdc.cz

Více info »

Šumperk
meditační centrum

M. R. Štefánika 1
787 01, Šumperk

Tel.: +420603344571, +420607572048,
Email: sumperk@bdc.cz

Více info »


Tábor
meditační skupina

Tomkova 2099, 5. patro
390 02, Tábor

Tel.: +420603568004, +420739950181,
Email: tabor@bdc.cz

Více info »

Těnovice
meditační centrum

Těnovice 55
335 61 , Těnovice 55

Tel.: +420 725 941 070, +420 603 174 594,
Email: tenovice@bdc.cz

Více info »

Teplice
meditační centrum

Štúrova 37
415 01, Teplice

Tel.: , 603816977,
Email: teplice@bdc.cz

Více info »


Troják
meditační centrum

Hošťálková 019
756 22, Hošťálková

Tel.: +420 724 399 844, ,
Email: trojak@bdc.cz

Více info »

Trutnov
meditační centrum

Polská 173
541 01 , Trutnov

Tel.: 605/116 086, ,
Email: trutnov@bdc.cz

Více info »

Týn nad Vltavou
meditační skupina

ul. Horní Brašov 255
375 01, Týn nad Vltavou

Tel.: 725296147, 725628442,
Email: tyn-nad-vltavou@bdc.cz

Více info »


Ústí nad Labem
meditační centrum

Dvořákova 1541/10
400 01, Ústí nad Labem 1

Tel.: +420724525013, +420607539865,
Email: usti-nad-labem@bdc.cz

Více info »

Vsetín
meditační centrum

Smetanova 818 (III. patro, byt č. 2)
755 01, Vsetín

Tel.: +420608414108, +420732353513,
Email: vsetin@bdc.cz

Více info »

Vyškov
meditační skupina

Olomoucká 497/1
628 01, Vyškov

Tel.: +420 607 257 962, +420 776 552 433,
Email: vyskov@bdc.cz

Více info »


Zlín
meditační centrum

Kvítková č.p. 119 (nad Kafírnou Zlaté zrnko)
760 01 , Zlín

Tel.: +420-604-299-685, +420-608-860-378,
Email: zlin@bdc.cz

Více info »

Znojmo
meditační skupina

Horní náměstí 21
669 02, Znojmo

Tel.: +420 776 086 251, +420 728 925 031,
Email: znojmo@bdc.cz

Více info »