Adresa

Centrum buddhismu Diamantové cesty Český Těšín
Na Horkách 1122/33
737 01 Český Těšín

Jak se k nám dostat / How to get there (pdf)

E-mail: [email protected]
Tel.: +420 739 443 115Pravidelný program

Úterý 18:30 krátká přednáška (10 min), vedená meditace na 16.Karmapu
Pátek 19:30 krátká přednáška (10 min), vedená meditace na 16.Karmapu

Meditační centrum Buddhismu Diamantové cesty je otevřeno všem zájemcům o buddhismus v Českém Těšíně, Třinci, Karviné, Havířově, Frýdku-Místku a blízkém okolí. Pravidelný program zahrnuje veřejné vedené meditace, přednášky i meditační víkendy určené pro začátečníky i pokročilé.

Noví zájemci se zde můžou seznámit s buddhismem, půjčit si nebo zakoupit buddhistickou literaturu.

Rádi vám meditaci i základy buddhismu při první návštěvě vysvětlíme.

Centrum v Českém Těšíně vzniklo v roce 2002, od té doby změnilo několikrát svou adresu. V roce 2008 jsme zakoupili nemovitost pro budoucí centrum v ulici Na Horkách 33 a postupně ji rekonstruovali. Od roku 2017 se zde centrum nachází. Projekt nového centra jsme nazvali „Dakini gompa“.

Ośrodek Medytacyjny Buddyzmu Diamentowej Drogi w Czeskim Cieszynie organizuje regularne wykłady renomowanych nauczycieli buddyzmu Diamentowej Drogi, wystawy oraz kursy medytacyjne.

Zapraszamy na regularne otwarte sesje medytacyjnje, które odbywają się we wtorki i piątki o godzinie 19.30 w siedzibie ośrodka przy ulicy Na Horkách 33. Zainteresowani mają możliwość zapoznania się z naukami buddyzmu, wypożyczyć lub zakupić buddyjską literaturę.