Centrum buddhismu Diamantové cesty
Na Horkách 1122/33
Jak se k nám dostat / How to get there (pdf)
737 01 Český Těšín

Telefon: +420 739 443 115, ,
Email: [email protected]
www: http://dakinigompa.cz


Pravidelný program centra

Úterý: 19:30 krátká přednáška (10 min), vedená meditace na 16.Karmapu
Pátek: 19:30 krátká přednáška (10 min), vedená meditace na 16.Karmapu

Jak se k nám dostat / How to get there (pdf)

Meditační centrum buddhismu Diamantové cesty v Českém Těšíně pravidelně pořádá veřejné přednášky s učiteli buddhismu Diamantové cesty, výstavy, a meditační víkendy. Zveme vás také na pravidelné meditace, které se konají v parku na Frýdecké, ulice Na Horkách 33, každé úterý a pátek v 19:00. Noví zájemci se zde můžou seznámit s buddhismem, půjčit si nebo zakoupit buddhistickou literaturu.

Meditační centrum v Českém Těšíně vzniklo v roce 2002, od té doby změnilo několikrát svou adresu. Od roku 2017 se nachází na ulici Na Horkách 33, v objektu, který postupně rekonstruujeme. Právě v roce 2008 jsme zakoupili nemovitost pro budoucí centrum. Projekt nového centra jsme nazvali „Dakini gompa“. Více o projektu se dočtete zde.

 

Ośrodek Medytacyjny Buddyzmu Diamentowej Drogi w Czeskim Cieszynie organizuje regularne wykłady renomowanych nauczycieli buddyzmu Diamentowej Drogi, wystawy oraz kursy medytacyjne.

Zapraszamy na regularne otwarte sesje medytacyjnje, które odbywają się we wtorki i piątki o godzinie 19.00 w siedzibie ośrodka przy ulicy Na Horkách 33. Zainteresowani mają możliwość zapoznania się z naukami buddyzmu, wypożyczyć lub zakupić buddyjską literaturę.

 

 


Další příspěvky »

Blog centra


Nejbližší akce v centru