Centrum buddhismu Diamantové cesty
Na Horkách 1122/33
Jak se k nám dostat / How to get there (pdf)
737 01 Český Těšín

Telefon: +420 739 443 115, ,
Email: [email protected]
www: http://dakinigompa.cz


Pravidelný program centra

Veřejný program probíhá dle aktuálních vládních nařízení Vážení návštěvníci, naše centra nabízejí veškeré duchovní služby, které umožňují aktuální vládní  nařízení. Pokud nás plánujete navštívit, podívejte se pro více informací do kalendáře akcí nebo na detail vybraného meditačního centra, kam můžete i zavolat, nebo napsat. Návštěva je možná pouze při řádném dodržování aktuálně platných nařízení opatření. Děkujeme a těšíme se na Vás.
Úterý: 19:30 krátká přednáška (10 min), vedená meditace na 16.Karmapu
Pátek: 19:30 krátká přednáška (10 min), vedená meditace na 16.Karmapu

Jak se k nám dostat / How to get there (pdf)

Meditační centrum buddhismu Diamantové cesty v Českém Těšíně pravidelně pořádá veřejné přednášky s učiteli buddhismu Diamantové cesty, výstavy, a meditační víkendy. Zveme vás také na pravidelné meditace, které se konají v parku na Frýdecké, ulice Na Horkách 33, každé úterý a pátek v 19:00. Noví zájemci se zde můžou seznámit s buddhismem, půjčit si nebo zakoupit buddhistickou literaturu.

Meditační centrum v Českém Těšíně vzniklo v roce 2002, od té doby změnilo několikrát svou adresu. Od roku 2017 se nachází na ulici Na Horkách 33, v objektu, který postupně rekonstruujeme. Právě v roce 2008 jsme zakoupili nemovitost pro budoucí centrum. Projekt nového centra jsme nazvali „Dakini gompa“. Více o projektu se dočtete zde.

 

Ośrodek Medytacyjny Buddyzmu Diamentowej Drogi w Czeskim Cieszynie organizuje regularne wykłady renomowanych nauczycieli buddyzmu Diamentowej Drogi, wystawy oraz kursy medytacyjne.

Zapraszamy na regularne otwarte sesje medytacyjnje, które odbywają się we wtorki i piątki o godzinie 19.00 w siedzibie ośrodka przy ulicy Na Horkách 33. Zainteresowani mają możliwość zapoznania się z naukami buddyzmu, wypożyczyć lub zakupić buddyjską literaturę.

 

 


Další příspěvky »

Blog centra

Léto / Summer 2020

Brigáda 4.-5. 8. 2018

Setkání severomoravských center