« Zpět na do kalendáře


Přednášející Čeští učitelé
Začátek 23. 7. 2021 19:00 hod.
Konec 25. 7. 2021 18:00 hod.
Pořádá Těnovice

PROGRAM

Pátek (23. 7.)
20:30 Přednáška na téma Meditace (s cestujícími učiteli )

Sobota + neděle interní program, pro více informací kontaktujte organizátory tel: 603 174 594

Program může být upraven dle aktuální situace.

REGISTRACE

Odkaz na registraci (jídlo lze registrovat do čtvrtka 8. 7. 21:00 )
https://bdc.us4.list-manage.com/…6aa

Registrace na místě (pergola u domečku)
Kontaktní osoba: Michal Popovič, 603 174 594, tenovice@bdc.cz
Pátek: 18:30 – 20:00 tel:
Sobota: 8:45 – 9:45, 12:00 – 13:00, 19:00 – 20:00
Neděle: 8:45 – 9:45, 12:00 – 13:00

HYGIENICKÉ PODMÍNKY

Podmínky vstupu do areálu:

Vstup do areálu je možný pouze po úspěšné registraci a kontrole splnění hygienických podmínek. Proto prosím plánujte svůj příjezd v čase, kdy bude registrace fungovat. Pokud v krajním případě přijedete v jinou hodinu, zavolejte si na telefon uvedený na registračním stanovišti.

Hygienické podmínky akce:

Vzhledem k epidemii onemocnění COVID-19 bude pro příjezd během léta nutno splňovat níže uvedené hygienické podmínky. Jejich dodržování nám umožní užít si celý pobyt ve výrazně uvolněnější a svobodnější atmosféře.

BEZ TESTU:

– Potvrzení o očkování přinesou ti, co mají za sebou úplné očkování (plus minimálně 14 dní po poslední dávce).
– Ti, kdo prokazatelně prodělali COVID během posledních 180 dnů, přinesou potvrzení o prodělané nemoci od praktického lékaře nebo SMS či kopii pozitivního PCR testu z laboratoře.
– Ti, kdo v minulosti prodělali COVID (dříve než před 90 dny) a mají za sebou první dávku očkování + 14 dní, si přinesou potvrzení o obojím (COVID + očkování).

OSTATNÍ:

Antigenní nebo PCR test nejpozději ze čtvrtka, pokud budete chtít přijet už v pátek večer. Antigenní test musí být proveden na certifikovaném odběrovém místě nebo u praktického lékaře. Neplatí testy provedené ve škole nebo v zaměstnání.

Datum prodělání COVID se počítá od pozitivního PCR testu. Tyto podmínky platí pro všechny dospělé osoby a děti od 3 let.

Prosíme přijíždějte pouze pokud se cítíte zcela zdrávi a bez příznaků respiračních onemocnění.

Přijíždějte prosím vždy pouze na parkoviště, vjezd s vozidlem do areálu nebude možný bez předchozího odbavení v registraci.

Registrovat se bude pod pergolou u domečku, kde budou zároveň kontrolována potvrzení o očkování nebo testy. Testování na místě NEBUDE zajištěno. Pohyb v areálu bez průchodu registrací nebude možný.

Plánujte prosím svůj příjezd v čase, kdy bude fungovat registrace. Pokud v krajním případě přijedete do centra v jinou hodinu, zavolejte si na telefon uvedený na registračním stanovišti.

Drazí kamarádi, uvědomujeme si, že to jsou přísné podmínky, ale pokud je všichni dodržíme, budeme se pak moci uvolnit na kopci a kromě vnitřních prostor domečku odložit respirátory a roušky a pohybovat se svobodně.