« Zpět na do kalendáře


Téma Viz hlavní text
Přednášející Jakub Kadlec
Začátek 30. 7. 2021 21:00 hod.
Konec 1. 8. 2021 15:00 hod.
Místo konání Tenovice
Pořádá Těnovice
Kontakt Tomas 605116086

Drazí kamarádi:

Zveme Vás na pořadí 5. Víkend 30.7.-1.8. v Těnovicich

Cestující učitel Jakub Kadlec.

Veřejný program, vize níže. Bližší info ev. Tomáš Vejrych 605116086

Pátek 30.7.

21:00 – přednáška – Historie Linie Karma Kagju

Sobota 31.7.

15:00 – přednáška – Buddhismus v každodenním životě

REGISTRACE

Odkaz na registraci (jídlo lze registrovat do čtvrtka 29.7. Půl noc)

https://bdc.us4.list-manage.com/track/click?u=406c5abe43b2846cdf7343b7a&id=216477ffb2&e=d6ef2bc53e

Registrace na místě (pergola u domečku)

Kontaktní osoba:

Martin Svoboda +420 777 553 456

Podmínky provozu budou stejné jako každý víkend.

Jen pro připomenutí.

HYGIENICKÉ PODMÍNKY

Podmínky vstupu do areálu:

Vstup do areálu je možný pouze po úspěšné registraci a kontrole splnění hygienických podmínek. Proto prosím plánujte svůj příjezd v čase, kdy bude registrace fungovat. Pokud v krajním případě přijedete v jinou hodinu, zavolejte si na telefon uvedený na registračním stanovišti.

Hygienické podmínky akce:

Vzhledem k epidemii onemocnění COVID-19 bude pro příjezd během léta nutno splňovat níže uvedené hygienické podmínky. Jejich dodržování nám umožní užít si celý pobyt ve výrazně uvolněnější a svobodnější atmosféře.

BEZ TESTU:

– Potvrzení o očkování přinesou ti, co mají za sebou úplné očkování (plus minimálně 14 dní po poslední dávce).

– Ti, kdo prokazatelně prodělali COVID během posledních 180 dnů, přinesou potvrzení o prodělané nemoci od praktického lékaře nebo SMS či kopii pozitivního PCR testu z laboratoře.

– Ti, kdo v minulosti prodělali COVID (dříve než před 90 dny) a mají za sebou první dávku očkování + 14 dní, si přinesou potvrzení o obojím (COVID + očkování).

OSTATNÍ:

Antigenní nebo PCR test nejpozději ze čtvrtka, pokud budete chtít přijet už v pátek večer. Antigenní test musí být proveden na certifikovaném odběrovém místě nebo u praktického lékaře. Neplatí testy provedené ve škole nebo v zaměstnání.

Datum prodělání COVID se počítá od pozitivního PCR testu. Tyto podmínky platí pro všechny dospělé osoby a děti od 3 let.

Prosíme přijíždějte pouze pokud se cítíte zcela zdrávi a bez příznaků respiračních onemocnění.

Přijíždějte prosím vždy pouze na parkoviště, vjezd s vozidlem do areálu nebude možný bez předchozího odbavení v registraci.

Registrovat se bude pod pergolou u domečku, kde budou zároveň kontrolována potvrzení o očkování nebo testy. Testování na místě NEBUDE zajištěno. Pohyb v areálu bez průchodu registrací nebude možný.

Plánujte prosím svůj příjezd v čase, kdy bude fungovat registrace. Pokud v krajním případě přijedete do centra v jinou hodinu, zavolejte si na telefon uvedený na registračním stanovišti.

Drazí kamarádi, uvědomujeme si, že to jsou přísné podmínky, ale pokud je všichni dodržíme, budeme se pak moci uvolnit na kopci a kromě vnitřních prostor domečku odložit respirátory a roušky a pohybovat se svobodně.

Pořadatel si vyhrazuje právo neumožnit účast na akci osobám ohrožujícím pořádání akce či bezpečnost jejích návštěvníků (například osobám, které jsou pod vlivem návykových látek či léčeny pro psychiatrické onemocnění), a osobám jednajícím v rozporu se zájmy a hodnotami, které pořadatel reprezentuje.