365 Tour míří do Čech i na Moravu

Již za pár dní Českem prosviští Tour 365, projekt, který má ambici zprostředkovat studentům Lamy Oleho Nydahla přichuť cestovatelského životního stylu, který on sám velmi intenzivně vede již 50 let. Na českou tour navazuje tour po polských městských i retreatových centrech.

Přednášky o buddhismu, prohlídky meditačních center BDC a mnoho dalšího umožní českým i zahraničním buddhistům společně se setkávat a sdílet.

Po skončení programu v České republice a na Slovensku turné dále pokračuje přes Polsko a Německo na Balkán, do Pobaltí, Skandinávie, Kolumbie (slavnostní inaugurace stúpy), USA (Texas) a dále.

Podrobnosti se dozvíte v programu (odkaz zde), nebo ve vašem buddhistickém centru buddhismu Diamantové cesty.

Program:

 • Bratislava (16. 6.)
  Přednáška
 • Mangútovo (17.-19. 6.)
  Meditační víkend s přednáškami
 • Brno (22.-23. 6.)
  Dopoledne prohlídka města, večer přednáška
 • Troják (24.-26. 6.)
  Meditační víkend s přednáškami (24.-25. 6.)
  Moravský „Kulový blesk“: návštěva meditačního centra ve Zlíně, Olomouci, Ostravě, Českém Těšíně a Rožnově, poté zpět na Troják (26. 6.)
 • Kolín (27.-28.6.)
  Přednáška (27. 6.)
  Východočeský „Kulový blesk“: návštěva meditačního centra v Liberci, Jilemnici, Trutnově a Pardubicích, poté zpět do Kolína (28. 6.)
 • Praha (29.-30. 6.)
  Prohlídka města, večer přednáška
 • Těnovice (1.-6. 7.)
  Malý letní kurz (1.-6. 7.)
  Cesta do Evropského buddhistického centra na přednášku Lamy Oleho (2. 7.) s návratem zpět do Těnovic

 

Pořadatel si vyhrazuje právo neumožnit účast na akci osobám ohrožujícím pořádání akce či bezpečnost jejích návštěvníků (například osobám, které jsou pod vlivem návykových látek či léčeny pro psychiatrické onemocnění), a osobám jednajícím v rozporu se zájmy a hodnotami, které pořadatel reprezentuje.